Muse Stereo Turntable | MT-207 PGR | Bluetooth Out | USB port | AUX in
- TootjadMuse
- Mudel: MT-207 PGR
- Saadavus: 4
-
89€
Muse Stereo Turntable | MT-207 PGR | Bluetooth Out | USB port | AUX in
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 326.00 mm |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Gross width (mm) | 182.00 mm |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Stereo Turntable |
| Producer product name | MT-207 PGR |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tüüp | Bluetooth Out |
| USB-port | Yes |
| Võimsus | 2x5 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse stereo turntable mt-207 pgr bluetooth out usb port aux in, mt-207 pgr, muse, plaadimangijad



